Žėrintis mamuto muilo akmens branduolys

Visos technologijos paslaptis - speciali patentuota degimo technologija ir mamuto muilo akmuo, kuris yra kasamas NunnaUuni priklausančiuose kloduose, kurie nusidriekę Nun­nan­lah­de­no mies­te­ly­je, Šiaurės Ka­re­li­jo­je (Suomija).
Mamuto muilo akmuo - itin grynas ir tolygiai tekstūruotas akmuo, kuris puikiai akumuliuoja šilumą ir yra atsparus labai aukštai temperatūrai (iki 1200o C). Tokioje temperatūroje mediena sudega labai gerai ir yra išlaisvinama visa energija. Tokio degimo rezultatas - graži, ryški ir skaisti liepsna, mažas pelenų kiekis, švarus stiklas ir pelenais neužterštas kaminas. 

NunnaUuni Injector krosnelė - pirmoji krosnelė, patikrinta pagal  SAS 142/222 ir EN 15250 standartus. Šie standartai išsiskiria iš kitų tuo, kad stebimi ir matuojami procesai vykstantys visoje krosnelėje. SAS 142/222 matavimo standartas buvo sukurtas Fraunhofer statybų fizikos institute Štutgarte ir jis yra skirtas šilumą akumuliuojančioms krosnims ir krosnelėms. Europinis EN 15250 matavimų standartas skirtas testuoti šilumą akumuliuojantiems židiniams. NunnaUuni Injector krosnelės yra patikrintos pagal abu šiuos standartus.
Grafikas iliustruoja kaip vyksta šiluminiai procesai NunnaUuni Injector krosnelėje. Per 2 valandas buvo sukūrenta 10 kilogramų malkų. Matavimai atlikti pagal SAS 142/222 standarto metodiką. Jie parodo faktinę išskiriamos šilumos galią (kW) ir šilumos akumuliavimo pajėgumus (kW/h).Šiuolaikinis degimo oro tiekimas

Degimui reikalingas oras tiekiamas per specialų purkštuką. Tokia technologija užtikrina itin efektyvų malkų sudeginimą,  ryškią ir gražią liepsną, švarų stiklą ir suodžiais neužterštą kaminą. Degimui reikalingas oras tiekiamas iš išorės, todėl nereikia deginti šilto patalpos oro. Taip užtikrinamas dar didesnis efektyvumas.