Moksliniai tyrimai ir plėtraKuriant naujus gaminius remiamasi detaliais moksliniais tyrimais. NunnaUuni yra termoakumuliacinių židinių mokslinių tyrimų novatorius. Atliekant tyrimus bendradarbiaujame su geologais, energetiko, statybos, projektavimo, dizaino sričių specialistais, taip pat su tradicinių židinių ir krosnių amatininkais.

Kertiniai akmenys: muilo akmens ir degimo proceso pažinimas

Mūsų pagrindinis principas pažinti medžiagą iš kurios gaminame šilumą akumuliuojančius židinius, todėl 1993 metais Oulu universiteto geologijos katedroje pradėjome muilo akmens tyrimus. Tyrimai parodė, kad akmuo iš NunnaUuni priklausančių mamuto akmens klodų turi unikalių savybių atlaikyti didelę kaitrą bei kaupti itin didelius šilumos kiekius.

Kita esminė kryptis - energetikos technologijų ir degimo proceso pažinimas. NunnaUuni sukūrė ir užpatentavo "Goldem Fire" (auksinė liepsna) metodą, kurio metu kuras dega itin aukštoje temperatūroje, todėl sudega itin gerai, švariai ir efektyviai.

Testai garantuoja funkcionalumą

Bandymai ir testavimai naudojant tarptautiniu mastu standartizuotus metodus užtikrina NunnaUuni židinių kokybę. 1998 metais NunnaUuni bendradarbiaudama su Fraunhofer (Vokietija) fizikos universitetu, sukūrė termoakumuliacinių židinių bandymų ir matavimų metodą, dabar žinomą SAS 142/222 vardu. Deutsches Institut für Bautechnik (Vokietijos statybos institutas) šį metodą patvirtino kaip oficialų termoakumuliacinių židinių parametrų matavimo metodą. Šis metodas nustato pagaminamą šilumos kiekį (kWh), bei židinio galingumą (kW). Metodas taip pat matuoja degimo temperatūrą bei išskiriamų teršalų kiekį. Remiantis testų rezultatais visi NunnaUuni židiniai suskirstomi į tris kategorijas.

NunnaUuni turi dešimtis patentų bei sertifikatų ir jų skaičius nuolat didėja.