QuadroAprašymas

 

Kaminų sistema Quadro skirta šalinti išmetamasias dujas iš dujinių katilų su uždara degimo kamera (turbo). Oras, reikalingas degimui, patenka iš lauko per oro kanalą, kuris yra kamino viduje. Katilai prijungti prie Quadro gali funkcionuoti nepriklausomai nuo patalpos oro tūrio, todėl išsprendžiama degimo problema esant sandariems langams.

 


Ypatingos savybės

  • galimybė naudoti decentralizuotą šildymą;
  • galimybė pajungti iki 10 katilų;
  • išnyksta problemos dėl degimui reikalingo oro, kas užtikrina didesnį saugumą.
Konstrukcija

Išorinis blokelis Quadro

Kaminas Quadro susideda iš laiko išbandyto apvalaus „Schiedel“ vidinio vamzdžio, išorinio blokelio ir manketų, išcentruojančių vidinį vamzdį išorinio blokelio viduje.

 

Aukštos rūšies vidinis keraminis vamzdis

Apvalus „Schiedel“ keraminis vamzdis pagamintas iš aukštos rūšies šamotinės keramikos. Savo ypatybių dėka idealiai atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus eksplotacijos metu. Vamzdis atsparus aukštoms temperatūroms ir jų pokyčiams, rūgščių poveikiui bei yra sandarus ir patvarus.

 

 

Išorinis blokelis Quadro

Quadro blokelis yra pagamintas iš lengvojo betono. Kampuose yra sutvirtinimui skirtos angos, kurių dėka blokelius statybose galima sutvirtinti. Quadro blokelio vidus yra kvadrato formos. Kartu su apvaliu vamzdžiu jis sudaro idealius kanalus oro patekimui, kuris reikalingas degimui.

 

 

Manketai

Vididnis vamzdis išoriniame Quadro blokelyje yra išcentruojamas kas 1m manketų pagalba. Manketai yra dedami aplink vamzdžių sujungimus, tuo pačiu sutvirtandami juos iš išorės, bei padidindami jų patvarumą ir sandarumą.

 

 

Dengiamosios plokštės montavimas

Quadro dengiamoji plokštė yra tvirtinama ant viršutinio išorinio blokelio keturių sraigtinių strypų pagalba. 1m ilgio strypai yra įleidžiami į blokelių sutvirtinimui numatytas angas, o likę tarpai užpilami skiediniu.Patarimai projektuojant 

Kamino užbaigimas tinku

1 - dengiamoji plokštė su tvirtinimo rinkiniu ir kamino viršutiniu antgaliu (konusu)

 

A - perėjimas per stogą

B - apdirbimas skarda

C - 2 cm storio tinkas
Kamino užbaigimas klinkeriu

1 - dengiamoji plokštė su tvirtinimo rinkiniu ir kamino viršutiniu antgaliu (konusu)

2 - atraminė plokštė

 

A - perėjimas per stogą

B - apdirbimas skarda

D - 11,5 cm storio siena virš stogo kaip apdailinė siena, pvz. klinkeris