Vienetiniai židiniai

Mes prekiaujame ir montuojame ne tik standartinius modelius, bet galime pagaminti NunnaUuni židinį ar krosnį pagal Jūsų pageidavimus.

NunnaUuni specialistai pagal Jūsų norus ir technines sąlygas suprojektuos ir pagamins net ir įmantriausių formų ir parametrų židinį ar krosnį. Nesvarbu kokie būtų Jūsų norai, mūsų tikslas - pagaminti NunnaUuni židinį, kuris atitiktų Jūsų svajones.
Oficiali Suomijos Respublikos Prezidento rezidencija

Oficialią Suomijos respublikos Prezidento rezidenciją šildo ir puošia NunnaUuni suprojektuotas ir pagamintas židinys. Židinys pagamintas iš mamuto akmens. Židinį projektavo architektai Raili ir Reima Pietilä. NunnaUuni pagamino visus septynis Mäntyniemi rezidencijos židinius.


NunnaUuni židinys šildo erdvų rąstinį namą. Mamuto akmens suoliukai ir plytelės suteikia išskirtimumo. Lenktų formų ir unikalaus dizaino židinys - puikus Jūsų namų akcentas.

Daugiau nuotraukųNamas Vokietijoje. Harmonija buvo išlaikyta iš mamuto akmens pagaminus ir suoliukus, bei laiptų apdailą. Plieninis dūmtraukis sustiprina erdvės ir didelio aukščio pojūčius.

Daugiau nuotraukų


Židinys iš visiškai neapdoroto mamuto akmens. Šis židinys vieną didelę namo erdvę suskirsto į virtuvės, valgomojo ir svetainės zonas. 

Atviro tipo židinys, kurio dizaino koncepciją įkvėpė centrinės Europos slidinėjimo kurortai. Židinys pagamintas kombinuojant apdirbtą ir neapdirbtą mamuto akmenį. Puikiai integruotas į virtuvės zoną.

Daugiau nuotraukųNuotraukoje matomas židinys šildo net tris skirtingas erdves: virtuvės, svetainės ir prieškambario. Židinys su integruota orkaite, todėl virtuvei jaukumo suteikia ne tik matoma liepsna, bet ir sklindantis ruošiamo maisto aromatas. Mamuto akmens suoliukai puikiai papildo bendrą koncepciją.

Daugiau nuotraukųNorite pastatyti židinį, bet negalite, nes netoliese nėra dūmtraukio? Tai ne bėda. Šio židinio pajungimas prie dūmtraukio meistriškai paslėptas suoliuke. Židinys ir suoliukas dekoruoti apdirbto mamuto akmens plokštėmis.Šis židinys pastatytas naujame name ir pilnai tenkina visus jaunos šeimos poreikius. Jis suteikia namams jaukumo, šilumos, tinka maisto gamybai, paskirsto namą į atskiras erdves ir tarnauja kaip baldas. Integruota orkaite padeda optimizuoti energijos sąnaudas.