Mūsų kainos nėra galutinės, tad jei radote pigiau, praneškite mums ir visuomet pasiūlysime geresnę kainą. Taip pat suteiksime nuolaidą pasirinkus projektavimo ir montavimo paslaugas ar perkant didesnį prekių kiekį.

Sergio Leoni pristato: rankų darbo koklinės krosnelės Lietuvoje


Dvidešimt skirtingų rankų darbo koklinių krosnelių. Būtent tiek pristato žymus italų krosnininkas Sergio Leoni. Tai jo pastarųjų 50 metų triūso vaisiai, kuriais jis mielai nori pasidalinti ir su Lietuvos išskirtinių namų šeimininkais.
 
Išskirtinis dizainas
 
Sergio Leoni daugiau nei prieš 50 metų buvo menininkas – skulptorius. Jo rankose molis tiesiog dainavo. Tuo metu savo talentą jis sujungė su perspektyviu amatu – krosnininkyste. Sukurti menišką ir efektyvią krosnį buvo jo gyvenimo tikslas. Šiandien galima drąsiai teigti, kad jis pavyko...
 
Išskirtinis dizainas ir krosnies funkcionalumas šio talentingo italo rankose tapo realybe. Klasikinės linijos puikiai dera su šiuolaikinėmis krosnių technologijomis. Nors dizainas yra daugiau klasikinis, bet Sergio Leoni koklinės krosnys randa vietą ir šiuolaikiniuose būstuose. Aišku, jie turi tviskėti klasikine prabanga ir būti apgaubti aristokratiška atmosfera. Būtent to Lietuvoje taip trūksta, todėl Sergio Leoni kūriniai turėtų atrasti savo pirkėją mūsų šalyse.
 
Nepriekaištinga technologija
 
Koklinės krosnys suderina klasikinę išvaizda ir šiuolaikines technologijas, be kurių pasiekti 70-90% efektyvumą nelabai įmanoma. Statant Sergio Leoni krosnis, darbas turi būti atliekamas itin kruopščiai ir užtikrinto profesionalo rankomis. Tai viena iš svarbiausių sąlygų, kad krosnis būtų ilgaamžiška ir estetiškai atrodytų dešimtis metų.
 
Apgalvota viskas iki paskutiniųjų smulkmenų – nuo apdailos detalių iki kamino išvedimo per sieną. Italų krosnininkas dirbo daugelį metų tobulindamas kiekvieną savo krosnies modelį. Kruopštus darbas ir pedantiškumas atsispindi kiekviename jo kūrinyje.
 
Spalvos
 
Koklinės krosnys klientų pageidavimu gali būti skirtingų spalvų. Spalvas galima pasirinkti prieš užsakant pačią krosnį. Pasirinkimas tam tikriems modeliams yra gana platus – balta, gelsva, šampaninė, medaus spalvos, žalia, bordo, mėlyna ir juoda spalvos – pačios populiariausios. Taip pat galima rinktis ir metalinių detalių spalvą, tam tikrų apdailų ornamentą ir tekstūrą.
 
Kai kurie krosnių modeliai turi ir maisto gaminimo orkaites (Vianese, Sissy Forno ir t.t.). Ypatingas dėmesys skiriamas durelėms. Kai kuriuose modeliuose yra papildomos konstrukcijos platesniam atidarymui, kad tilptų didesnės malkos.
 
Koklinės krosnys Lietuvoje turi itin didelę paklausą. Visų pirma dėl savo išskirtinių šilumos savybių. Šiluma yra maloni, gydanti, ilgai išliekanti. Panašios koklinės krosnys stovėjo mūsų dvaruose XVII-XIX amžiuje, todėl dabar jos asocijuojamos su aristokratija ir prabanga. Kita priežastis, dėl kurios itališkos koklinės krosnys itin gerai tinka pas mus yra Pietų ir Šiaurės Europos tradicijų mišinys. Sergio Leoni sumaišė šiaurietišką stilių ir technologijas su itališku dizainu ir subtilumu taip sukurdamas ypatingai artimą sielai interjero detalę. Trečia svarbi priežastis – suderinamumas su šiuolaikiniu interjeru. Pasirinkus baltą, juodą ir mėlyną spalvas, koklinę krosnį galima priderinti net ir prie technologinio stiliaus interjero. Klasikinės spalvos labiau tinka prie namų-antikvariato, prabangą atspindi medaus ir šampaninė spalvos. Tai lankstūs sprendimai, kurie mūsų šalyje labai vertinami.
 
Su Sergio Leoni koklinėmis krosnimis galite susipažinti ir mūsų kataloge.

Sergio Leoni pristato: rankų darbo koklinės krosnelės Lietuvoje