Mūsų kainos nėra galutinės, tad jei radote pigiau, praneškite mums ir visuomet pasiūlysime geresnę kainą. Taip pat suteiksime nuolaidą pasirinkus projektavimo ir montavimo paslaugas ar perkant didesnį prekių kiekį.

Muilo akmuo


 


 

Muilo akmuo yra atsparus aukštai temperatūrai, pasižymi itin geru šiluminiu laidumu ir turi unikalių savybių puikiai akumuliuoti šilumą, todėl nuo senų laikų yra žinomas kaip medžiaga, kuri puikiai tinka židinių ir krosnių gamybai.
Muilo akmens židiniai pasiekia aukštesnę degimo temperatūrą, todėl sunaudoja daug mažiau malkų nei tradiciniai, o išgaunama ir akumuliuojama šiluma yra dvigubai didesnė.

Įtaka sveikatai:
 

Židiniai ir krosnys iš muilo akmens teigiamai veikią žmogaus sveikatą. Skleidžiamos spinduliuojamos šilumos bangos ilgis siekia 8 mikronus, tai toks pats ilgis kaip saulės ar žmogaus skleidžiamos šilumos bangos ilgis. Tai užtikrina, kad organizmas šilumą priima kaip natūralų gamtos šaltinį ir būnant prie tokio židinio ar krosnelės jūsų organizmas leidžia šilumai prasiskverbti daug giliau. Ši muilo akmens šilumos savybe teigiamai veikdama žmogaus sveikatą, nes sušildo ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Nenuostabu, kad kai kurie židinių savininkai juos vadina namų gydytojais. 
 
Sudėtis:

Muilo akmens sudėtį sudaro kieti ir minkšti mineralai, kurie lengvai pasiduoda apdorojimui. Formavimosi metu talko dalelės įaugo į magnetizą, todėl juos jungia itin stiprūs ryšiai, taip sudarydami vientisą akmeninę masę.