Mūsų kainos nėra galutinės, tad jei radote pigiau, praneškite mums ir visuomet pasiūlysime geresnę kainą. Taip pat suteiksime nuolaidą pasirinkus projektavimo ir montavimo paslaugas ar perkant didesnį prekių kiekį.

Naudojimas ir priežiūra


 


 

Didžiausias židinio efektyvumas ir ilgaamžiškumas pesiekiamas teisingai naudojant ir reguliariai prižiūrint židinį. Tai nėra sudėtingas procesas, tiesiog reikia perskaityti bendrą arba prie kiekvieno židinio pridedamą indvidualią židinio naudojimo ir priežiūros instrukciją.

"Golden Fire" grotelių valymas


Kiekvieną kartą prieš užkuriant židinį nuvalykite groteles. Apsinešusios grotelės neleidžia orui laisvai pritekėti į pakurą, todėl prasčiau sudeginamas kuras. Valymas atliekamas su žarstekliu.

Pelenų šalinimas

Pelenus šalinkite vos tik prisipildo pelenų stalčius. Ištraukite metalinį pelenų stalčių ir uždenkite tam skirtu dangčiu. Išpylę pelenus, pelenų stalčių ir dangtį įstatykite į jiems skirtas vietas. Dėmesio! Jei pelenai karšti, nelaikykite jų patalpoje, nes gali kilti gaisras. 

Židinio išorės valymas:

Viso židinio valymas -  židinį nuo dulkių valykite su mikropluošto šluoste. Galima dulkes susiurbti ir siurbliu, tokiu atveju naudokite minkštą antgalį.
Židinio valymui galima naudoti ir drėgną skudurėlį, bei įprastą valiklį.
Dėmių valymas - dėmes nuvalykite kaip įmanoma greičiau. Dėmių valymui galima naudoti įprastus valiklius. 
Įsisenėjusioms dėmėms naudokite NunnaUuni valymo pastą arba poliruokite šlapiuoju būdu su šlifavimo popieriumi (grūdėtumas 400-600). Po poliravimo gerai nuplaukite paviršių švariu vandeniu.
Durelių stiklo valymas - valykite tik atvėsusį stiklą. Stiklas valomas su popierine servetėle. Galima naudoti valiklius.

Garantija

NunnaUuni savo produktams suteikia penkerių metų garantiją. Dėl detalesnės informacijos apie garantiją ir jos sąlygas - kreipkitės i pardavėją.