Mūsų kainos nėra galutinės, tad jei radote pigiau, praneškite mums ir visuomet pasiūlysime geresnę kainą. Taip pat suteiksime nuolaidą pasirinkus projektavimo ir montavimo paslaugas ar perkant didesnį prekių kiekį.

Šilumos kategorijos


 


 

Šiluma bus jauki tik tada, kuomet ji visiškai atitiks Jūsų poreikius ir židinys ar krosnis bus pritaikyta prie šildomų patalpų, kuomet namuose nereikės dėvėti vilnonių kojinių ar atidarinėti langų, kad į lauką išleistumėte šilumos perteklių. Tinkamai parinktas židinys leis mėgautis namų jaukumu bei išskirtinėmis NunnaUuni produktų savybėmis.


Židinio pasirinkimą lemia labai daug faktorių, tokių kaip patalpos dydis ir forma, šilumos kiekio poreikis, pastato šiluminės varžos koeficientas, sandarumas, ventiliavimo intensyvumas bei lauko ir vidaus temperatūrų santykis. Taip pat didelę reikšmę turi ir židinio paskirtis: ar tai bus pagrindinis ar papildomas šilumos šaltinis.

Kad Jums palengvintume optimaliausio židinio pasirinkimą, mes juos suskirstėme į tris šilumos kategorijas.Pirmai šilumos kategorijai priskiriami židiniai, kurie per parą pagamina iki 40 KWh šiluminės energijos. Pagal matmenis ir savybes, jie tinkami mažesnių patalpų šildymui arba kaip papildomas šilumos šaltinis.
Antrai šilumos kategorijai priskiriami židiniai, kurie per parą pagamina nuo 40 iki 60 KWh šiluminės energijos. Pagal matmenis ir savybes, jie tinkami pakankamai didelių patalpų šildymui. Šie židiniai gali būti naudojami kaip papildomas ar net pagrindinis patalpos šilumos šaltinis.Trečiai šilumos kategorijai priskiriami židiniai, kurie per parą pagamina daugiau nei 60 KWh šiluminės energijos. Pagal matmenis ir savybes, jie tinkami didelių patalpų šildymui . Šie židiniai projektuoti kaip pagrindinis patalpos šilumos šaltinis.Šilumos poreikis labai priklauso ir nuo namo šiluminės varžos parametrų. Kaip pavyzdį pateikiame du grafikus.


1. Gyvenamasis namas Švedijoje, pastatytas ~1980 metus


                             Namas atitinka SBN 1980 standartą.

Pasirenkame, kad šildomas plotas 90 m2, o vidutinė lauko temperatūra 0o C. Iš grafiko matome, kad per parą reikalingas 50 KWh šilumos kiekis ir Jums idealiai tinka antros šilumos kategorijos židinys.


2. Gyvenamasis namas Švedijoje, pastatytas pastarąjį dešimtmetį *


                              Namas atitinka BFS 2002:19 standartą*

Pasirenkame, kad šildomas plotas 90 m2, o vidutinė lauko temperatūra 0o C. Iš grafiko matome, kad per parą reikalingas 35 KWh šilumos kiekis ir Jums idealiai tinka pirmos šilumos kategorijos židinys.

Kiekvienas pastatas yra unikalus, todėl šilumos energijos poreikis gali skirtis. Grafikai yra tik orientacinio pobūdžio.

* Kambario aukštis 2.5 metro, langų plotas sudaro 150f nuo sienos ploto, ventiliavimo intensyvumas 0.5 patalpos tūrio per valandą, šilumos energijos sugrįžimo koeficientas 50%. Daroma prielaida, kad šiluma nuo židinio gali judėti be kliūčių po visą šildomą plotą. BFS 2002:19 standartas yra vienas iš griežčiausių Europoje.