Mūsų kainos nėra galutinės, tad jei radote pigiau, praneškite mums ir visuomet pasiūlysime geresnę kainą. Taip pat suteiksime nuolaidą pasirinkus projektavimo ir montavimo paslaugas ar perkant didesnį prekių kiekį.

Apsauginiai stiklai


Apsauginiai stiklai apsaugo grindis ties židiniu ar krosnele nuo žarijų bei pelenų. Jie dažniausiai dedami prieš židinį, ant jų galima statyti krosnelę. Apsauginiai stiklai yra įvairių formų, pasižymi labai aukšta kokybe, yra atsparūs smūgiams. Be išvardintų funkcijų, apsauginiai stiklai dar papuošia ir namų interjerą. Stiklus gaminame 8 ir 10mm storio. Pagal užsakymą galima pagaminti ir 6 arba 12mm storio apsauginius stiklus.

Apsauginiai stiklai gaminami iš grūdinto stiklo. Išpjautas ir apdirbtas stiklas kaitinamas iki +700*C ir ataušinamas vėsinant oru. Po užgrūdinimo, tolimesnis stiklo apdirbimas jau neįmanomas. Grūdintas stiklas nebijo staigių temperatūros svyravimų, yra tris kartus tvirtesnis nei paprastas, o sudaužius tokį stiklą jis subyra į smulkius grūdelius, taip apsaugodamas nuo galimų susižeidimų.

Apsauginių stiklų kraštai gali būti poliruojami arba facetuojami.
 

             Poliravimas yra operacija, kurios metu stiklo kraštinės yra poliruojamos. Poliravimas yra dviguba operacija, kurią sudaro šlifavimo ir poliravimo operacijos.
       Facetavimas yra operacija, kurios metu nuo stiklo plokštumos perimetru nuimama nuožula. Po facetavimo nuožula lieka skaidri ir gali būti nuo 10 iki 40mm pločio.Galimos apsauginių stiklų formos

Paspaudę ant paveikslėlio pamatysite matmenis ir kainas. Galimi ir kitokie išmatavimai.
 

       

                       


  

     

     
          

   

 

     

     

        Rekomenduojami apsauginio stiklo matmenys