Mūsų kainos nėra galutinės, tad jei radote pigiau, praneškite mums ir visuomet pasiūlysime geresnę kainą. Taip pat suteiksime nuolaidą pasirinkus projektavimo ir montavimo paslaugas ar perkant didesnį prekių kiekį.

Taisyklės


Bendrosios nuostatos
Visoms mūsų tiekiamoms prekėms, teikiamoms paslaugoms bei pasiūlymams taikomos toliau išvardytos sąlygos. Jos galioja ir visiems būsimiems sutartiniams santykiams, net jeigu dėl to aiškiai nesusitariama dar kartą. Visais atvejais laikoma, kad dėl šiose sąlygose numatytų nuostatų, susijusių su nuosavybės teisės perėjimu tik po apmokėjimo, teikiamomis garantijomis bei bet kokių kitų žalos atlyginimo reikalavimų atmetimų yra susitarta. Šios sąlygos laikomos patvirtintomis priėmus prekes. Bet kokie nukrypimai nuo šių sąlygų įsigalioja tik tuo atveju, jei jie yra patvirtinami raštu arba elektroniniu laišku. Kliento pateikiamos sandorių sąlygos, taip pat tiekiant prekes, netampa sudėtine sutarties dalimi, net jei mes aiškiai neišreiškėme nesutikimo. 

Prekių užsakymo būdai
Užsakymai priimami:
  1. per el. parduotuvės užsakymų sistemą;
  2. per užklausas ar el.paštu.
  3. kontaktiniais vadybininkų telefonais.
 
Kainos
Kainos pateikiamos eurais, su nuolaidomis arba be jų. Į kainą įskaičiuotas užsakymo metu galiojantis įstatymais numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Jei patvirtinant užsakymą nurodoma didesnė kaina, klientas turi teisę nedelsdamas atsisakyti pirkti.

Mokėjimo sąlygos
Apmokėjimas už užsakymą priklauso nuo atitinkamo mokėjimo būdo. 
  • Pasirinkus el.bankininkystės sistemą ar paprastą pavedimą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime jūsų mokėjimą.
  • Pasirinkus apmokėjimą grynais, apmokėti už prekes galite jas atsiimdami - t.y. galima apmokėti kurjeriui arba mūsų biure, mažmeninėje parduotuvėje.
Yra galimybė pirkti lizingu. Dėl sąlygų prašome susisiekti su vadybininkais asmeniškai.
Jei prekės užsakomos pagal specialų užsakymą, elektroninė parduotuvė gali pareikalauti mokėti 30% avanso.

Prekių pristatymo terminai ir sąlygos
Užsakant prekes įsipareigojame pristatyti prekių kortelėje nurodytais terminais. Jeigu atsitiks taip, kad prekės neturėsime sandėlyje, mes su jumis susisieksime ir sudėrinsime atskirą pristatymo terminą arba grąžinsime pinigus.

Bendras užsakymo pristatymo terminas yra nustatomas pagal užsakyme esančią vėliausiai pristatomą prekę.

Prekes pristato pardavėjas arba pardavėjo įgaliotas transportas. Prekės pristatomos pagal kliento iš anksto nurodytą adresą ir tik iki tos vietos, kur gali privažiuoti automobilis. Visas prekes, nepaisant jų svorio, pristatome NEMOKAMAI visoje Lietuvoje.

Grąžinimo teisė užsakius ir įsigijus prekę
Jūs turite teisę per 14 dienų grąžinti mums gautą prekę, raštu paaiškinus jos grąžinimo priežastis. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo momento. Prekė negali būti grąžinama, jei klientui vežama pagal specialų užsakymą. Grąžinimas vyksta kliento sąskaita ir rizika. 

Grąžinimo pasekmės:
Įsigaliojus teisėtam sandorio atšaukimui, turi būti užtikrinamas abiejų pusių gautų prekių grąžinimas bei atlyginama nauda, jei tokia buvo gauta (pavyzdžiui, vartojimo teikiama nauda). Jei grąžinama blogesnės kokybės ar ne visa prekė, gali būti reikalaujama atlyginti trūkstamą vertę. Ši nuostata netaikoma, jei prekės kokybė pablogėjo tik dėl patikrinimo – kokį Jūs būtumėte galėję atlikti pirkdami parduotuvėje. Paprastai galite išvengti žalos atlyginimo prievolės, jei nenaudosite prekės kaip savininkas ir nesiimsite jokių veiksmų, kurie galėtų sumažinti prekės vertę. 
Grąžinimo teisė netaikoma prekėms, kurios buvo pagamintos pagal specialius kliento nurodymus. Pirmiausia prekės, kurios gaminamos pritaikant asmeniniams kliento poreikiams.
Jei grąžinama prekė, kuri užsakyta pagal specialų užsakymą (žr. punktą "mokėjimo sąlygos"), grąžinama suma yra 70% prekės kainos.

Garantiniai įsipareigojimai
Jei perdavimo momentu prekė yra su trūkumais, pardavėjas įsipareigoja juos pašalinti. Įmonė UAB „elino“ pirmiausia turi teisę pataisyti prekę arba savo nuožiūra ją pakeisti kita preke. Jei prekė dar kartą pristatoma su trūkumais arba jei vėluojama ją pristatyti kliento nurodytu, atitinkamu laikotarpiu, klientas gali: reikalauti sumažinti pirkimo kainą arba atšaukti užsakymą.
Garantinių įsipareigojimų trukmė yra nurodoma prie kiekvienos prekės mėnesiais, skaičiuojant nuo prekės pristatymo momento. 

Duomenų apsauga
Asmens duomenys bus tvarkomi tik tuo atveju, jei Jūs laisva valia pateiksite juos užsakydami prekę. 
Be atskiro Jūsų sutikimo, kurį Jūs bet kada galite atšaukti, neperduosime Jūsų asmens duomenų bei Jūsų namų adreso arba elektroninio pašto adreso tretiesiems asmenims. Išimtis yra mūsų partneriai, teikiantys paslaugas, kuriems Jūsų duomenys reikalingi užsakymui vykdyti (pavyzdžiui, pristatyti prekę įpareigota siuntų pristatymo įmonė bei mokėjimo institucija, įpareigota vykdyti mokėjimo operacijas). Šiais atvejais perduodami tik būtini duomenys. 

Baigiamosios nuostatos
Taikoma teisė – Lietuvos Respublikos teisė. 
Kuriai nors iš šių Bendrųjų sandorių sąlygų nuostatų esant ar tapus neveiksminga, kitos nuostatos lieka galioti toliau.